economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Kenan Doğulu'dan Beren Saat'e HDP Koruması

Güzel oyuncu Beren Saat'e eşi Kenan Doğulu'dan özel koruma. Ünlü sanatçı eşinin HDP ye destek verdiğini düşünen kişi ya da kişilerce sosyal medya hesapları üzerinden aldığı tehditlerden dolayı kolları sıvadı. Ünlü popçu, Beren Saat’i her yerde adım adım takip edecek bir yakın koruma tutma kararı aldı. Bu arada güzel oyuncu için yeni dizisinin setinde de güvenlik önlemleri alınacağı öğrenildi. Kenan bunları yaparken, Beren’in de twitter ve instagramdan aldığı tehditler hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacağı öğrenildi.

Kenan Doğulu'dan Beren Saat'e HDP Koruması
A- A+ A

Güzel oyuncu Beren Saat’in aldığı tehditler kocası Kenan Doğulu’yu harekete geçirdi.

Sarıyer’de Aşk-ı Memnu dizisinin çekildiği köşkün önünde yapılan protesto herkesin dikkatini çekti. Çünkü köşkün önünde yapılan bu protesto HDP’ye destek verdiği için Beren Saat aleyhinde yapılmıştı.  ‘Beren Saat’e inat teröre hayır’ sloganlarının atıldığı bu eylem Kenan Doğulu’nun bir hayli canını sıkmış görünüyor.

KENAN KOLLARI SIVADI

Eşi hakkında yapılan sert yorumları korkuyla okuyan Doğulu, son olayın ardından kolları sıvadı. Ünlü popçu, Beren Saat’i her yerde adım adım takip edecek bir yakın koruma tutma kararı aldı. Bu arada güzel oyuncu için yeni dizisinin setinde de güvenlik önlemleri alınacağı öğrenildi. Kenan bunları yaparken, Beren’in de twitter ve instagramdan aldığı tehditler hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacağı öğrenildi.

http://www.aygazete.com/magazin-haberleri/kenan-doguludan-beren-saate-hdp-korumasi-73276