economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Ünlülerden Yeni Yıl Mesajları

Ünlülerden Yeni Yıl Mesajları
A- A+ A

Ünlüler sosyal medya hesaplarından takipçilerinin yeni yılını kutladı. Ünlülerden bazıları sağlık dilerken bazıları ise aşk istedi. Sevdikleri ile geçirdikleri anların fotoğrafını paylaşan bazı ünlüler ise fotoğrafların altına yeni yıl notu düştü.

Ekranların birbirinden sevilen yüzleri sosyal medya hesaplarından mesaj yayımlayarak takipçilerinin yeni yılını kutladı.

Megastar Tarkan 11 farklı dilde hayranlarının yeni yılını kutladığı bir videoyu twitter hesabından paylaşırken, ünlü sanatçı Demet Akalın, 2014’ün son gününde eşi Okan Kurt’un ve kendi ailesini biraraya getiren yılbaşı yemeğinin fotoğrafını “Kurt ve Akalın Ailesi Yılbaşı Yemeğimiz” notuyla İnstagram hesabından sevenleri ile paylaştı.

Kısa Bir süre önce evlenen oyuncular Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu çifti ise, birlikte çekilmiş bir fotoğrafını koyup altına “Hepinize mutlu, umutlu, sağlıklı, bereketli, bol keyifli seneler dileriz. Sevgiler” notu düştü.

Paramparça dizisinde başrol oynayan Nurgül Yeşilçay Rol Arkadaşı Erkan Petekkaya ile çekilen bir fotoğrafını “Bizden size güzel yıllar” mesajı ile İnstagram hesabından yayınladı.

Pop Müzik Şarkıcısı Gülşen ise kahkül önüne dökülen bir fotoğrafını yayınlayarak,“Kahkülümle ben iyi seneler diliyoruz. Mutlu mutlu yıllarımız olsun, hep birlikte” mesajını paylaştı.

http://www.aygazete.com/magazin-haberleri/unlulerden-yeni-yil-mesajlari-19545