economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Ak Parti Tokat Seçim Koordinasyon Merkezi Törenle Açıldı

Ak Parti Tokat Seçim Koordinasyon Merkezi Törenle Açıldı
A- A+ A

AK Parti Tokat Milletvekili Adayı Coşkun Çakır, AK Parti’nin Tokat’ta 5 milletvekilliğine talip olduğunu ifade ederek, “Biz 5’i bir yerdeyiz hiç birimizi burada bırakmayın. 5’imizi birden TBMM’ye gönderin” dedi.

Gaziosmanpaşa Bulvarı Sivri Tekke yanında AK Parti seçim koordinasyon merkezi açılışına partililer yoğun ilgi gösterdi. Yol trafiğe tek yönlü olarak kapatılırken, milletvekili adayları açılış dolayısıyla il merkezinde ikinci kez partililerle bir araya geldi. AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Bay ile Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nun konuşmasının ardından kürsüye gelen AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat, şuan ki milletvekili adaylarının Başbakan Ahmet Davutoğlu’na en yakın isimler olduğunu kaydetti. Bunun Tokat için bir avantaj olduğunu ifade eden Polat, “Artık beklemek yok. Bundan sonra biz projeyi hazırlayacağız. Sayın milletvekillerimizden onları Başbakanımızdan alacak. Bunu özellikle bütün vatandaşlarımıza anlatmanızı istirham ediyorum” dedi.

AK Parti Tokat Milletvekili Adayları Mustafa Arslan, Fatih Akgün, Fatma Gaye Güler ve Celil Göçer’in konuşmasının ardından son olarak kürsüye gelen Coşkun Çakır, “5 milletvekili adayının 5’ininde Ankara’ya gönderecek misiniz?" diye partililere seslenerek, “Biz 5’i bir yerdeyiz, hiç birimizi burada bırakmayın. 5’imizi birden TBMM’ne gönderin. Allah sizlerden razı olsun. Biz bu coşkuyu geçen haftadan beri görüyoruz. Özellikle hanım kardeşlerimizin duaları ile birlikte memleketimizin, ülkemizin bereketine ilişkin karar verecekler” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından AK Parti Tokat Milletvekili Zeyid Aslan’ın da katılımı ile seçim koordinasyon merkezinin açılışı kurdele kesilerek yapıldı.

http://www.aygazete.com/siyaset-haberleri/ak-parti-tokat-secim-koordinasyon-merkezi-torenle-acildi-94068
Etiketler: Tokat, Tokat Haberleri