economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Ak Parti'li Dalkılıç: ''Milletine Aşık Olan Milletini Aldatmaz''

Ak Parti'li Dalkılıç: ''Milletine Aşık Olan Milletini Aldatmaz''
A- A+ A

AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı Halis Dalkılıç, "Biz halkımıza yapabileceklerimizi ve yapamayacaklarımızı çok net ifade ediyoruz. Çünkü biz bu millete ve topraklara aşığız. İnsan aşık olduğunu aldatmaz, yalan söylemez. Başkaları gibi bol keseden vaatlerde bulunmuyoruz" dedi.

AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayı Halis Dalkılıç, seçim çalışmaları kapsamında Başakşehir’de seçmen turuna çıktı. Partililerinde eşlik ettiği Dalkılıç, ilçedeki açılışlara da katılmayı ihmal etmedi.

Yağmur çamur demeden teşkilat mensupları ile birlikte alanlarda olduklarını belirten Dalkılıç, "Sahada koşmaya devam ediyoruz. Sahada da bizim dışımızda her hangi bir siyasi parti göremiyoruz. Bazı siyasiler televizyon ekranlarından vaatlerde bulunuyorlar ama sahada vatandaşla buluşmaya herhalde korkuyorlar. Çok şükür biz sahadayız ve halkımızla kucaklaşıyoruz" ifadelerini kullandı.

‘‘MİLLET AK PARTİ’NİN NELER YAPABİLECEĞİNİ BİLİYOR’’

AK Parti’li Dalkılıç, AK Parti iktidarının 12 yıllık süre içinde halkın birçok beklentisini karşıladığını belirterek, "Ancak daha yolun çok başındayız. AK parti iktidarının neler yaptığını daha büyük hizmetler yapacağıyla alakalı halkımızın beklentileri var. Vatandaşımız bize inanıyor. 2023 vizyonu derken neler kastettiğimizi biliyorlar. 2023’ü gördüğümüzde bu ülke çok daha farklı bir ülke olacak. Türkiye huzurun, kardeşliğin bölgesi olacak. Biz milletimize, ‘‘şurada şunu yapacağız, burada bunu yapacağız’’ diyerek kandırmıyoruz. Yapabileceklerimizi ve yapamayacaklarımızı çok net ifade ediyoruz. Çünkü biz bu millete ve topraklara aşığız. İnsan aşık olduğunu aldatmaz. Aşık olduğuna yalan söylemez. Başkaları gibi bol keseden vaatlerde bulunmuyoruz. Bizim yaptıklarımızı millet biliyor. Bundan sonra yapabileceklerimizi de biliyor" ifadelerini kullandı.

‘‘ONLAR BİRBİRLERİ İLE BİRLEŞSİN BİZ MİLLETLE BİRLEŞİYORUZ’’

Diğer siyasi partilerin AK Partiye karşı birleştiğini belirten Dalkılıç, "İlk defa birleşmediler. Daha önce de AK Parti’ye karşı birleştiler. Onlar tek başlarına siyaset yapmayı beceremedikleri için farklı zaman ve zeminlerde birçok kez birleştiler. Şimdi yine birleşiyorlar. Ancak bu birleşmelerin sonuçlarının ne olacağını ve geçmişte ne olduğunu kendileri de biliyor. Bizde milletle birleşiyoruz. Onlar kendi aralarında birleşmeye devam etsinler biz milletle birleşiyoruz" şeklinde konuştu.

http://www.aygazete.com/siyaset-haberleri/ak-partili-dalkilic-milletine-asik-olan-milletini-aldatmaz-47606