economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Bakan Lütfi Elvan Niğde'de

Bakan Lütfi Elvan Niğde'de
A- A+ A

AK Parti Niğde İl Teşkilatı 5. Olağan Kongresi, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan’ın da katılımıyla gerçekleştirildi.

Niğde 5 Şubat Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşen kongreye; Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, AK Parti Niğde Milletvekilleri Alpaslan Kavaklıoğlu ve Ömer Selvi, AK Parti Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Kaçar, Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan ve çok sayıda partili katıldı.

Kongrede konuşan Bakan Elvan, "17-25 Aralık darbe girişimlerini sizler de yaşadınız, bizler de. Bunlar kimlerle işbirliği yapıyor? Allah aşkına, vatanını, milletini seven, Türkiye’yi gider birilerine şikayet eder mi? Türkiye aleyhinde mücadele eder mi? Bunları hepinizin sorgulaması gerekiyor. Her türle darbe girişimine, vesayete karşı mücadelemizi sürdüreceğiz. Birçok engellemelere rağmen çok büyük başarılar elde ettik. Dünyanın en büyük havaalanını inşa ediyoruz. Dünyanın en uzun köprülerini inşa ediyoruz. Oto yollar, bölünmüş yollar inşa ediyoruz. Denizin altından tüneller açıyoruz. Yollar yapıyoruz ve bu kadar büyük gelişme gösteren, projelere imza atan hükümete karşı, içeride ve dışarıda hem hükümetimizi, hem Cumhurbaşkanımızı, hem de Başbakanımızı itibarsızlaştırma yönünde kampanyalar yürütüyorlar. Bunlara karşı mücadele edeceğiz. Çünkü bizim üçüncü havalimanı yapmamızdan rahatsızlar değerli kardeşlerim. Türkiye’nin büyümesinden, güçlenmesinden rahatsızlar. Ama biz büyümeye ve güçlenmeye devam edeceğiz” dedi.

Bakan Lütfi Elvan ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem daha sonra, Niğde Belediyesi’nin yaptığı Kent Meydanı, 400 araçlık kapalı otopark ve Sağlık Bakanlığı’ndan gönderilen 7 ambulansın açılışını gerçekleştirdi.

http://www.aygazete.com/siyaset-haberleri/bakan-lutfi-elvan-nigdede-87504
Etiketler: Niğde, Niğde Haberleri