economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu:

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu:
A- A+ A

Seçim çalışmalarına Bursa’nın Karacabey ilçesinde devam eden Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, tezgah kuranların kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceğini söyledi.

Seçim çalışmaları kapsamında Bursa’nın Karacabey ve Mustafakemalpaşa ilçelerinde bir dizi ziyaretlerde bulunan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, ilk olarak STK temsilcileriyle bir araya geldi. Daha Sonra AK Parti Karacabey İlçe Teşkilatını ziyaret eden Müezzinoğlu, engelli vatandaşlarla ve aileleriyle bir araya geldi. Çıkışta Karacabey esnafını ziyaret etmeyi ihmal etmeyen Bakan Müezzinoğlu, AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Önder Matlı’nın seçim bürosu açılışına katıldı. Toplanan kalabalığa seslenen Müezzinoğlu, "Milleti kandırarak çok sömürdüler. Çok istismar ettiler. Milletin ümüğünü sıkarak bu milleti sömürdüler hortumladılar. Bugün çektiğimiz sıkıntıların temelinde bir gecede milleti yüzde 40 fakirleştiren anlayış vardır. Enflasyonla ve faizle bu milleti sömüren anlayış var. Şimdi birileri bu anlayışın hakim olması için oltanın ucuna yemler takıyor veya avlanmaya giden avcılar gibi, kuşlara yem atar gibi yem atıyorlar. Zannediyorlar ki bu millet kuş beyinli. Hayır, bu millet kuş beyinli değil. Asıl kuş beyinliler, bu milleti kuş beyinli olarak görenlerdir" dedi.

Bu milletin artık onlara prim vermeyeceğini ifade eden Müezzinoğlu, "Bu millet artık kendisiyle yürüyenlerin kim olduğunu biliyor. Kendisinin derdini kimin dert edindiğini iyi biliyor. Hangi tezgahı kurarlarsa kursunlar. Kazdıkları kuyuya kendileri düşeceklerdir. Nitekim düşüyorlar. Daha çok düşeceklerdir. AK Parti var. Milletin partisi var” diye konuştu.

Müezzinoğlu, daha sonra cuma namazı için Mustafakemalpaşa ilçesindeki Şeyh Müftü Camii’ne geldi.

http://www.aygazete.com/siyaset-haberleri/saglik-bakani-mehmet-muezzinoglu-54242
Etiketler: Bursa, Bursa Haberleri