economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Hasbahçe'den Play-Off Öncesi İnegölspor'a Moral Yemeği

Hasbahçe'den Play-Off Öncesi İnegölspor'a Moral Yemeği
A- A+ A

Play-off maçları öncesi Bordo-Beyazlılara Yenice’de faaliyet gösteren Hasbahçe sahibi Erhan Akgün tarafından moral yemeği verildi.

Yemeğe İnegölspor Onursal Başkanı Alinur Aktaş, Kulüp Başkanı Eşref Güç ve yöneticiler, Teknik Direktör Şaban Yıldırım ve yardımcıları ile Bordo-Beyazlı futbolcular katıldı. Aktaş, “ayın 7 ve 11’inde Hatayspor ile iki maç oynayacağız. Amacımız ilk ve ikinci turu geçip finalde de muvaffak olmak. Yeni Malatya ve Göztepe takımında sonra 1. Lig’e çıkan üçüncü takım olmak istiyoruz. Bunu gerçekten çok arzu ediyoruz. 34 maçla alakalı çok şeyler söylenebilir. Eğer 5 iç saha mağlubiyetimiz ile talihsiz maçlarımız olmasa, belki de Göztepe’nin yerinde biz olacaktık. Nasip. Bununla alakalı kalan 5 maçlık periyotta elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Canımızı dişimize takacağız. 34 maçı geriye bırakacağız ve İnegölspor’un adını bu sene 1. Lige yazdırabilmek adına olanca gücümüzle mücadele edeceğiz ve inşallah şehrinde desteğiyle beraber bu işi 24 Mayıs tarihinde bitirmek istiyoruz. Hedef tabii ki 7 Mayıs’taki ilk maçımız. Bütün ilçe halkımızı hafta içi olması hasebiyle saat 16.30’da oynanacak olan maçımıza bekliyoruz. Bu süreç tabi güçlü takım, zayıf takım algılanmadan herkesin 90 dakika gücünü sonuna kadar ortaya koyduğu bir süreç. İyi oynayan, hatasız oynayan, dikkatli oynayan muhakkak suretle bu süreçte muvaffak olacak. Biz o olmak istiyoruz. Arkadaşlarımıza da samimi olarak söylüyorum; güveniyoruz. Başarılı olacaklarına yürükten inanıyorum. Tüm kardeşlerimize de başarılar diliyorum” diye konuştu.

İnegölspor’u ağırlayan Hasbahçe sahibi Erhan Akgün ise, “Şehrimizin takımı İnegölsporumuz ligi 4. sırada bitirerek, play-offlara kalmıştır. Şimdi şehir olarak kenetlenme vakti geldi. Önümüzdeki ilk engel Hatayspor. Hatayspor’u içeride de, dışarıda da yeneceğimize inancımız tam. Hatay engelini aştıktan sonra Bandırma-Sarıyer maçının galibini bekleyeceğiz. Birçok zorlukların üstesinden gelen İnegölspor’umuzun bu zorluğu da aşacağına inancımız tamdır. Futbolcu arkadaşlarımız İnegölspor’un adını 1. lige yazdırarak tarihe geçecekler. Yıllardır Türk futboluna oyuncu yetiştiren kulübümüz adını 1. Lig’e yazdıracaktır. Hasbahçe Yenice olarak futbolcularımıza bu zorlu hafta öncesi moral yemeği vermek istedik. Desteğimizi her zaman vermekten onur duyacağımız İnegölspor’a 1. Lig yolunda başarılar diliyoruz. Tüm İnegöllü hemşerilerimizi maça bekliyoruz” dedi.

http://www.aygazete.com/spor-haberleri/hasbahceden-play-off-oncesi-inegolspora-moral-yemegi-30376
Etiketler: Bursa, Bursa Haberleri