economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Oyun indirme sitesi

Oyun indirme sitesi
A- A+ A
Özel olarak uygulama dosyalarına çevrilmiş olan Türkiye’nin demo oyun indir sitesi olan sitemizde Küçük Oyunlar, Yeni Oyunlar, Tüm Oyunlar, Online Oyunlar gibi ana kategori başlıkları altında toplanan oyun oyun indir, uygulaması ile başka hiç bir gereksinime gerek kalmadan ve kurulum yapmadan sadece çift tıklayarak çalıştırabilirsiniz. Oyun severler tarafından severek oynanan oyunlardan hazırlanmış demo oyun indir sitesi içerisinde hem eğitici hem eğlendirici oyunların yanı sıra serisinin en popüler en çok indirilen mobil oyunlar ve küçük oyunlara da ulaşabilirsiniz.

Popüler oyunlar ve en çok indirilen oynanan oyunlar arasında yer alan bu oyunlar ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca sitemizde Ücretsiz cep mobil oyun indir uygulaması ile, Loader Simulator ,Tepe RC Araba Yarışı 3D, Winged Sakura, Mindys Arc, Angry Birds Transformers ,gibi oyunları cep telefonlarınız için hazırlananmış olan yüzlerce mobil oyunu arasından seçtiğiniz oyunu ücretsiz olarak sadece çift tıklayarak indirebilirsiniz.

Sitemizin Küçük Oyunlar kategorisindeki, Çiftlik Demo Hayatım, Montezumanın Hazineleri 3 Demo, Büyülü Mağara Demo, gibi, oyun paketlerini ekstra bir gereksinime ihtiyaç duymadan Windows XP/Vista/7/8/2000 gibi İşletim Sistemi destekleyen ve sadece üstüne çift tıklayarak küçük oyun indir işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz, Oyunları isterseniz oyun indir, mobil oyun indir uygulamaları ile indirdiğiniz tüm oyunları bir flash belleğin içine atıp istediğiniz her yerde oynayabilirsiniz.

http://www.aygazete.com/teknoloji-haberleri/oyun-indirme-sitesi-32993