economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Aranan Suç Makinesi Araç Kurşunlayınca Yakalandı

Aranan Suç Makinesi Araç Kurşunlayınca Yakalandı
A- A+ A

Kocaeli’nin Derince ilçesinde adam yaralama ve araç kurşunlama olaylarının faili olarak aranan şahıs yine araç kurşunlayınca polis ekipleri tarafından yakalandı.

Alınan bilgiye göre, önceki akşam Derince ilçesi Çınarlı Mahallesi’nde park halindeki bir aracın kurşunlandığı ihbarını alan polis ekipleri, olay yerine gelerek incelemelerde bulundu. Yapılan incelemeler sonucu çevrede yapılan araştırmalarda aracı kurşunlayan Ersin E. (28) isimli şahıs gözaltına alındı.

Polis ekipleri tarafından yapılan soruşturmada gözaltına alınan Ersin E.’nin 20 Mart Cuma günü Derince Çınarlı Mahallesi’nde bulunan ormanlık alanda Salih A. isimli şahsı aralarındaki alacak verecek meselesi nedeniyle silahla yaraladığı öğrenildi. Olaydan bir hafta sonra da aynı mahallede Hasan D. isimli şahsı yine alacak verecek meselesi nedeniyle omuzdan vurularak yaraladığı iddia edilen Ersin E.’nin Fatih Mahallesi’nde içinde eski sevgilisi ve sevgilisinin arkadaşı bulunan ticari taksiye ve park halindeki bir başka araca da rastgele ateş ettiği öğrenildi. Derince İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alınan ve daha önce işlediği suçları itiraf ettiği öğrenilen Ersin E. tamamlanan işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

http://www.aygazete.com/yasam-haberleri/aranan-suc-makinesi-arac-kursunlayinca-yakalandi-96128