economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Başçavuş Evinde Ölü Bulundu

Başçavuş Evinde Ölü Bulundu
A- A+ A

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde Topçu Alayı’ndaki görevine gitmeyen topçu başçavuş, arkadaşları tarafından evinde beylik silahı ile vurulmuş halde bulundu.

Olay, Reşadiye Mahallesinde bulunan askeri lojmanlarda meydana geldi. İddiaya göre, sabah 5. Kolordu Komutanlığına bağlı 105. Topçu Alayındaki görevine gitmeyen Erol Yücetürk’ü arkadaşları uzun süre cep telefonundan aradı. Cevap alamayınca Erol Yücetürk’ün lojmanına gelen arkadaşları kapıyı uzun süre çaldı. Kapının da açılmaması üzerine polise haber verildi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri kapıyı açtığında Yücetürk’ü banyoda yerde kanlar içinde buldu. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları kontrolde Yücetürk’ün hayatını kaybettiğini belirledi.

"BORÇLARIM ÇOK BİRİKTİ"

3 çocuk babası Yücetürk’ün bir süredir ailevi sorunlarının olduğunu belirten komşuları geçtiğimiz günlerde aile içi tartışmadan dolayı eşinin komşulardan yardım istediğini belirtti. Yücetürk’ün "Sizi çok seviyorum. Borçlarım çok birikti onun için böyle bir karar aldım" diye not bıraktığı bildirildi.

Cumhuriyet Savcısının yaptığı incelemenin ardından Yücetürk’ün ceset otopsi için Çorlu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Olayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.

http://www.aygazete.com/yasam-haberleri/bascavus-evinde-olu-bulundu-37191