economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Başkan Genç: "Biz Birlikte Samsun'uz"

Başkan Genç: "Biz Birlikte Samsun'uz"
A- A+ A

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, şehrin, o şehirde yaşayanlarla, kurum ve kuruluşlarıyla birlikte var olduğunu belirterek, "Biz, yöneticileri, kurumları, sivil toplum kuruluşları bu şehrin dinamiğini oluşturuyoruz. Biz birlikte Samsun’uz, bu şehri birlikte ileriye taşıyacağız" dedi.

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Salıpazarı İlçesi Cevizli Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen kahvaltıya katıldı. AK Parti Milletvekili Adayları Av. Yılmaz Hocaoğlu ile Kamuran Özden, AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler, Canik Müteahhitler Derneği Başkanı Cemal Semiz’in de yer aldığı kahvaltıda dernek yöneticileri ile sohbet eden Başkan Genç, Samsun’un dinamiklerini oluşturan kişi, kurum ve kuruluşların bu şehre karşı sorumluluğunun büyük olduğunu söyledi.

Başkan Genç, "Şehri oluşturan yollar, binalar değildir. Şehri oluşturan ve güçlü kılan kesinlikle insanlardır. Bir şehrin insanları, yöneticileri, kurumları, kuruluşları, yani dinamikleri ne kadar güçlü olursa o şehir o kadar güçlü olur. 2023, 2053 ve 2071 yolunda Samsun’un dinamikleri olarak etle tırnak gibi birlik olmalıyız, güçlü olmalıyız. Çünkü birlikten kuvvet doğar. Biz birlikte Samsun’u oluşturuyoruz. Yani birlikte Samsun’uz. Dolayısıyla bu şehri birlikte ileriye taşıyacağız. Biz ne kadar birlik-beraberlik içerisinde olursak şehrimizi o kadar daha ileriye taşırız" dedi.

http://www.aygazete.com/yasam-haberleri/baskan-genc-biz-birlikte-samsunuz-33745
Etiketler: Samsun, Samsun Haberleri