economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Beyoğlu'nda 10 Dakika Arayla Gasp Ve Soygun

Beyoğlu'nda 10 Dakika Arayla Gasp Ve Soygun
A- A+ A

Beyoğlu’dan maskeli ve eli silahlı 4 kişi iş yerine girmek isteyen şahsın çantasını gasp etti. Lüks araçlı soyguncular yaklaşık 10 dakika sonra ise başka bir adreste market soydu.

Olay, Beyoğlu Fatih Sultan Mehmet Caddesi’nde saat 10.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, yüzü maskeli 4 şahıs, sabah iş yerini açmak için gelen Yusuf A.’nın çantasını gasp etti. Yusuf A.’nın beline silah dayayan şahıslar çantayı alarak kayıplara karıştı. Maskeli silahlı şahıslar Piyelapaşa Mahallesi’nin ara sokaklarında izlerini kaybettirdi.

10 DAKİKA SONRA MARKET SOYGUNU

Araçla kaçan soyguncular yeni hedefi ise Kahan Sokak’ta bulunan bir market oldu. Markete giren maskeli şahıslar kasadan aldıkları 8 bin TL ile olay yerinden kaçtı.

Vatandaşların ihbarı üzerin olay yerine gelen polis, kaçan canlıların yakalanması için geniş çaplı operasyon başlattı. Olay yerin inceleme polisleri ise soygunun gerçekleştiği adreste parmak izi çalışması yaptı.

Yusuf A.’nın iş yeri ortağı Özcan Yükeri, “Sabah arkadaş dükkanı açmak için merdivene çıkmış kepengi açarken 4 kişi maskeli silahlı çantasını gasp ediyorlar. Buradan hastanenin arkasından arabaya atlayarak kaçıyorlar" ifadelerini kullandı.

http://www.aygazete.com/yasam-haberleri/beyoglunda-10-dakika-arayla-gasp-ve-soygun-22066