economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Ak Parti Milletvekili Adayı Turan, Ezine'de Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Ak Parti Milletvekili Adayı Turan, Ezine'de Muhtarlarla Bir Araya Geldi
A- A+ A

AK Parti Çanakkale Milletvekili Adayı Av. Bülent Turan seçim çalışmaları için Ezine’de muhtarlarla bir araya geldi.

İş günü olmasına rağmen kahvaltıya yoğun ilgi gösteren muhtarlara teşekkür eden Turan, muhtarlarla seçimlerden sonra düzenli olarak bir araya geleceklerini söyledi. Turan, “Muhtarlarımız bizim arkamızdaysa biz güçlüyüz. Daha birlikte yapacak çok işimiz var. 13 yıl boyunca Ak Parti iktidarı büyük işler başardı. Tayyip Erdoğan liderliğinde ilk yarıyı tamamladık, şimdi Davutoğlu hocamızla ikinci yarıya hazırlanıyoruz. Seçimlerden sonra ihtiyaçlarımız, eksiklerimiz neler hep birlikte konuşacağız, kararlaştıracağız. Biz diğer partiler gibi sözümüzü notere onaylatmayız. Sözümüz senettir bizim. 13 yıldan beri yapamayacağımız hiçbir şeyin sözünü vermedik. Önümüzdeki dönemde de planlı, programı bir şekilde yatırımlarımızı sürdüreceğiz. İstanbul’da 3. Köprüyü yapıyoruz, 3. Havalimanı’nı yapıyoruz, Marmaray’ı tamamladık. Çanakkale Köprüsü’nü de yapacağız. Bu bizim görevimiz zaten. Ama asıl derdimiz sizlerle hoş bir muhabbet kurmak, gönüllerinize girmek. İkinci yarıya sizlerin de desteğiyle 7 Haziran’da daha güçlü girmek istiyoruz. Milletimiz koalisyondan çok çekti. AK Parti’nin alternatifi koalisyon olamaz. Milletimiz güçlü iktidarın keyfini yaşadı, bu kazanımlardan vazgeçmeyecektir” dedi.

Ezine’nin 3 köyü Çetme, Uluköy ve Sarıköy’e oyun grubu sözü veren Turan, bunların birer hediye olduğunu seçimlerden sonra bütün köylere yönelik çalışmalar yapacaklarını da sözlerine ekledi.

http://www.aygazete.com/yerel-haberler/çanakkale-haberleri/ak-parti-milletvekili-adayi-turan-ezinede-muhtarlarla-bir-araya-geldi-64305