economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Memiş, Su Gösterileri Sistemi İçin Çtso'ya Teşekkür Etti

Memiş, Su Gösterileri Sistemi İçin Çtso'ya Teşekkür Etti
A- A+ A

Ticaret ve Sanayi Odası’nın Çanakkale halkına bir armağanı olan 100. Yıl projelerinden Su Gösterileri Sistemi kent halkının ve öğrencilerin takdirini kazanıyor. İl Milli Eğitim Müdürü Zülküf Memiş ve okul müdürleri, ÇTSO’yu ziyaret ederek, Su Gösterisi Sistemini Çanakkale’ye kazandırdığı için Oda yönetimine teşekkürlerini sundu.

Su Gösterileri Sistemi’nde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle 22 ve 23 Nisan’da Çanakkaleli çocuklar için, 24 Nisan’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ev sahipliğinde düzenlenen Çanakkale Savaşları’nın 100. Yılını Anma Törenleri’nde de vatandaşlar için özel gösteriler gerçekleştirerek, görsel zenginliği ile Çanakkale halkının ile yerli ve yabancı ziyaretçilerin farklı bir gece yaşamasını sağlamıştı.

ÇTSO Genel Sekreteri Sema Sandal tarafından Kongre Fuar Merkezi’nde ağırlanan, Çanakkale İl Milli Eğitim Müdürü Zülküf Memiş, Çanakkaleli çocuklar ve öğrenciler adına Kordonboyu Seyir Terası’nda 22 ve 23 Nisan akşamları izlenen Su Gösterileri için ÇTSO yönetimine teşekkürlerini sundu. Milli Eğitim Müdürü Zülküf Memiş, “Ticaret ve Sanayi Odası’nın kentin yaşamına yeni bir renk olarak armağan ettiği Su Gösterileri Sistemi, özellikle çocuklarımızın çok ilgisini çekiyor. Bu farklı atmosferi oluşturan ÇTSO’ya ne kadar teşekkür etsek azdır” dedi.

http://www.aygazete.com/yerel-haberler/çanakkale-haberleri/memis-su-gosterileri-sistemi-icin-ctsoya-tesekkur-etti-54510