economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Mhp Milletvekili Adayı Tuna, Şehit Askerin Mezarını Ziyaret Etti

Mhp Milletvekili Adayı Tuna, Şehit Askerin Mezarını Ziyaret Etti
A- A+ A

Çanakkale Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 1’inci sıra Milletvekili adayı İbrahim Kürşat Tuna, Hakkari’nin Yüksekova İlçesi Dağlıca Bölgesi’ndeki Yeşiltaş Karakolu’nda, 2012 yılında bir el bombasının kazayla patlaması sonucu şehit olan er Ali Bozkurt’un Yenice’deki mezarını ziyaret edip, ruhuna Fatiha okudu.

MHP Çanakkale Milletvekili adayı Kürşat Tuna, 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler öncesi Yenice’de vatandaşlar ile bir araya geldi. Esnaflarla görüşen Milletvekili adayı Kürşat Tuna, kahvehaneleri de dolaşarak vatandaşlarla da sohbet etti. Esnafın ve vatandaşların sıkıntılarını dinleyen Milletvekili adayı Tuna, Yenice’deki programının ardından Soğucak köyündeki Hakkari’nin Yüksekova İlçesi Dağlıca Bölgesi’ndeki Yeşiltaş Karakolu’nda, 2012 yılında bir el bombasının kazayla patlaması sonucu şehit olan er Ali Bozkurt’u mezarı başında ziyaret edip, ruhu için Fatiha’da okudu.

http://www.aygazete.com/yerel-haberler/çanakkale-haberleri/mhp-milletvekili-adayi-tuna-sehit-askerin-mezarini-ziyaret-etti-45539