economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Ak Partili Aday Polisten Helallik İstedi

Ak Partili Aday Polisten Helallik İstedi
A- A+ A

AK Parti Çorum Milletvekili Adayı Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, seçim çalışmaları için geldiği Kargı ilçesinde polis memurlarıyla görüşerek seçim çalışmalarının huzurlu bir şekilde geçmesindeki emeklerinden dolayı teşekkür etti.

AK Parti Çorum Milletvekili Adayı Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, Kargı ilçesindeki ziyaretlerde karşılaştığı polis memurlarının yanlarına giderek bir süre sohbet etti.

Polislerin şerefli ve kutsal bir görevi yerine getirdiklerini belirten Ceritoğlu, “Seçim süresince sizler bizlerin güvenliği için alanlarda olacaksınız. Sizleri biraz yoracağız ancak süreç böyle işlemek zorunda. Lütfen hakkınızı helal edin” diyerek polis memurlarından helallik istedi.

Seçime, huzura ve kardeşliğe gölge düşürmek isteyenlerin bu seçimde her seçim döneminden daha fazla olduğunu belirten Ceritoğlu, “Polisimiz bu oyunları bozacak birikime ve yeteneğe sahiptir. Bizler onlara olan güvenimizle rahat ve huzur içerisinde başımızı rahatça yastığa koyabiliyoruz, Allah yardımcıları olsun’’ diye konuştu.

http://www.aygazete.com/yerel-haberler/çorum-haberleri/ak-partili-aday-polisten-helallik-istedi-13935
Etiketler: Çorum, Çorum Haberleri