economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Nebati'den Tümsiad'a Ziyaret

Nebati'den Tümsiad'a Ziyaret
A- A+ A

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nureddin Nebati, Tüm Sanayici İşadamları Derneği (TÜMSİAD)Şanlıurfa Şubesi’ni ziyaret etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfa milletvekili adayı Nureddin Nebati, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile birlikte TÜMSİAD Şanlıurfa Şubesi Başkanı Mehmet Sadık Sade ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti. Başkan Sade ve üyelerle sohbet eden Nebati, bölge sorunları ve gündemle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Toplantı öncesinde konuşan Nebati, TÜMSİAD’ı da AK Parti gibi aileden gördüğünü kaydetti.

Nebati, Şanlıurfa’nın 12 yıllık Ak Parti iktidarında geliştiğini ve büyüdüğünü belirterek, kentin içerisinde yaşayanların bu durumu çok fark edemediğini kaydetti. Şanlıurfa’da 6 milyar TL’lik tarım desteği ve 24 milyar TL’lik kamu yatırımının yapıldığını hatırlatan Nebati, Şanlıurfalı iş adamlarına, kente sahip çıkmaları ve bölgeye yatırım yapmaları konusunda çağrıda bulundu.

“ŞAHSİ VE KİŞİSEL SORUNLARIMIZI BU CAMİAMIZA YANSITMADIK”

TÜMSİAD Şanlıurfa Şube Başkanı Sade, Ak Parti kurulduğundan bu yana her zaman destek verdiklerini söyleyerek, “AK Parti’nin ülkemize güzel çalışmalar yaptığı takdirde yanlarında olacağımızı ifade etmek istiyorum biz TÜMSİAD ailesi olarak hiçbir zaman şahsi ve kişisel sorunlarımızı bu camiamıza yansıtmadık, biz Allah için ve ülkemiz için bir gayret içeresindeyiz her ne kadar bazı zamanlar yerel yönetimlerle fikir alışverişinde bulunduğumuz zamanlar ters düşmüş olsak da, bizim merkezi hükümetimizle bu zamana kadar hiçbir problemimiz olamadı ve olamazda. Çünkü biz TÜMSİAD olarak gerek çözüm, süreci gerekse Cumhurbaşkanlığı çalışmalarında, ilk biz destek verdik ve hükümetimizin yanında olduk. Bugün, bizi ziyaret eden Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı sayın Nureddin Nebati beye çok teşekkür ederim inşallah bu seçim ülkemiz ve milletimiz için hayır getirir bütün partilere başarılar diliyorum” dedi.

http://www.aygazete.com/yerel-haberler/şanlıurfa-haberleri/nebatiden-tumsiada-ziyaret-53003