economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Can: "Ak Parti'nin İdeolojik Saplantıları Yoktur"

Can: "Ak Parti'nin İdeolojik Saplantıları Yoktur"
A- A+ A

AK Parti Adana Milletvekili Adayı Av. Mehmet Can, “AK Parti, kimlik siyaseti değil insanlık onuruna yaraşır politikalar üretiyor" dedi.

Mehmet Can, seçim çalışmalarına Sarıçam ilçesinde devam etti. Hocalı, Turunçlu, Eğciuşağı ve Deliçay mahallelerini ziyaret eden Can, köylüler ile bir süre sohbet etti, destek istedi. AK Parti politikalarını anlatan Can, her daim ilerlemek için icraat yaptıklarını belirtti. AK Parti’nin kurulduğundan bugüne kadar ayrımcılıkla mücadele ettiğini vurgulayan Can, “AK Parti, kimlik siyaseti değil insanlık onuruna yaraşır politikalar üretiyor. AK Parti, ayrımcılık üzerinden değil bütüncül politikalar üzerinden hareket ediyor. Girdiği her seçimde her kesimden yüksek oranda destek alması, AK Parti’nin milletin partisi olduğunu ispatlamaktadır. AK Parti, birileri gibi birleştirici güç olduğunu iddia edip bu milleti yok sayarak politika üretmemektedir. AK Parti’nin ideolojik saplantıları yoktur; odağı hizmettir, insanlık onurudur“ şeklinde konuştu.

Seçim çalışmalarına akşam geç saatlerinde Doğankent’te devam eden Mehmet Can, Bahçelievler Mahallesi’nde taziye ziyaretine katıldı, Yunusoğlu Cumhuriyet Mahallesi ve Çağırkanlı Mahallesi muhtarlarını ziyaret etti.

http://www.aygazete.com/yerel-haberler/adana-haberleri/can-ak-partinin-ideolojik-saplantilari-yoktur-16803
Etiketler: Adana, Adana Haberleri