economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Karalar'dan Demetevler Mahallesi'nde Halk Günü

Karalar'dan Demetevler Mahallesi'nde Halk Günü
A- A+ A

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın göreve seçilmesinin ardından başlattığı halk günlerine Demetevler Mahallesi’nde devam edildi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği halk gününde Başkan Karalar, herkesin ‘Seyhan’da yaşamak istiyorum’ diyeceği güne kadar gece gündüz çalışacağını söyledi.

Göreve geldiği günden bu yana gece gündüz çalıştıklarının altını çizen Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, 25 yılda Seyhan ilçesine 162 park yapıldığını kendinin başkan olduğu 1 yıllık süre zarfında ise 16 park kazandırdıklarının altını çizdi. Başkan Karalar, “Sizlerin teveccühü sayesinde Seyhan Belediye Başkanlığı görevine seçildim. Göreve geldiğimizde çok çalışacağımızı söylemiştik. Bu yıl 5 tane spor tesisi yapmayı planlıyoruz. 5 yılda 5 tane kapalı semt pazarı yapılmış biz bu yıl 6 tane yapmayı planlıyoruz. Daha öncede sözünü vermiştik, yeri olan mahallerde kapalı semt pazarı sorunu kalmayacak. Bununla birlikte 25 yılda Seyhan ilçesinde 162 park yapılmış bizim görev yaptığımız 1 yıllık süre zarfında isse 16 park yaptık. Asfalt ve parke hamlesine de başlıyoruz. Dediğim gibi önemli problemlerimiz var ama biz bu problemlerin üstesinden geleceğiz” ifadelerini kullanırken vatandaşlara Demetevler, Yeşilevler ve İsmetpaşa arasında kapalı bir semt pazarı kurulacağı müjdesini verdi.

İNSANLAR ‘SEYHAN’DA YAŞAMAK İSTİYORUM’ DİYENE KADAR

Çalışmalarına gece gündüz ve cumartesi-pazar demeden aralıksız devam ettiklerinin altını çizen Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, insanlar ‘Seyhan’da yaşamak istiyorum’ diyene kadar çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Başkan Karalar’ın vatandaşları hitabı sırasında halk gününün yapıldığı alana gelen Yeşilevler Spor Kulübü oyuncuları tezahüratlarla Başkan Karalar’a spora yaptığı desteklerden dolayı teşekkür etti. Spora ve sporcuya ayrı bir önem gösterdiklerini belirten Başkan Karalar gençleri uyuşturucu illetinden ve kötü alışkanlıklardan kurtarmanın en iyi yollarından birinin de spor olduğunu söyledi.

Demetevler Mahalle Muhtarı Mahmut Köksal ve vatandaşlar sorunlarını anlatırken Başkan Karalar, başkan yardımcıları ve birim müdürleri sorunları tek tek not aldı.

http://www.aygazete.com/yerel-haberler/adana-haberleri/karalardan-demetevler-mahallesinde-halk-gunu-31222
Etiketler: Adana, Adana Haberleri