economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Optimum'da Ekstra İndirimler

Optimum'da Ekstra İndirimler
A- A+ A

Birçok ulusal ve uluslararası markanın, ziyaretçilere özel cazip indirimler sunduğu Adana Optimum Outlet Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde, Club Kart sahibi ziyaretçiler ekstra indirimler kazanıyor.

Club Kart üyelerinin, üye iş yerlerinde gerçekleştirdiği alışverişlerini ödüllendiren Club Kart, kişiye özel avantajlar da sunuyor. Ziyaretçiler, ücretsiz bir üyelik sistemi olan bu uygulamayla topladıkları puanları, zengin bir ürün yelpazesi olan hediye kataloğundan seçecekleri ürünlerde değerlendiriyorlar.

Yaz sezonunun yaklaşmasıyla birlikte Optimum’da bulunan dünya markaları, Club Kart üyelerine birbirinden cazip fırsatlar sunuyor. Levi Strauss & Co’dan 200 TL ve üzeri alışveriş yapan Optimum Club Kart sahipleri 1 adet kadın jean pantolon kazanıyor. "Telefonunuzun Camı Sağ Olsun" kampanyasıyla, kırılmaz telefon camlarını 70 TL yerine Optimum Club Kart ayrıcalığıyla 25 TL’ye satışa sunan Fix Color & More, ayrıca tüm teknik servis hizmetlerinde yüzde 60 indirim ve 6 ay garanti uyguluyor. Anneler Günü’nün de yaklaşmasıyla,seçili küçük ev aletlerinde yüzde 50’ye varan indirimler uygulayan Tefal ise Optimum Club Kart ile yüzde 10 ek indirim uyguluyor.

Henüz kartı bulunmayanlar ise AVM’nin danışma birimine başvurup form doldurarak ücretsiz üye olabilecekleri Optimum Club Kart avantajlardan hemen yararlanmaya başlıyor.

http://www.aygazete.com/yerel-haberler/adana-haberleri/optimumda-ekstra-indirimler-67250
Etiketler: Adana, Adana Haberleri