economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Ak Parti Milletvekili Adayı Sıvacı Işıklar Halkıyla Bir Araya Geldi

Ak Parti Milletvekili Adayı Sıvacı Işıklar Halkıyla Bir Araya Geldi
A- A+ A

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili adayı Prof. Dr. Remziye Sıvacı, seçim çalışmaları kapsamında Işıklar Beldesinde şehit ailesini ziyaret ederek düğüne katıldı.

Sıvacı, merkeze bağlı Işıklar beldesinde çeşitli ziyaretlerde ve temaslarda bulundu. Sıvacı’yı AK Parti Belde Başkanı Mustafa Türkan ve yönetimi karşıladı. İlk olarak belde başkanı Türkan’ı ve teşkilat üyelerini ziyaret eden Sıvacı, AK Parti teşkilatlarının her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olduğunu vurguladı. Teşkilatların önemine değinen Sıvacı, “Teşkilatlarımız partimizin kurulduğu 2001 yılındaki gibi görev bilinci içerisinde. 2002 yılından bu güne kadar girdiği her seçimde tek başına iktidar olan partimiz, bu başarısını teşkilatlarımızın çalışkanlığına borçluyuz” dedi.

Belde teşkilatı ziyaretinin ardından bir düğüne katılan Milletvekili adayı Sıvacı ve beraberindekiler damat ve ailesi ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Işıklar da 3 ayrı düğüne katılan Sıvacı, genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diledi.

Işıklar ziyaretine köy fırınları ile ziyaretlerine devam eden Sıvacı, fırında ekmek yapan kadınlarla sohbet ederek, sorunlarını dinledi. Sıvacı son olarak beldede bir şehit ailesi ile ameliyatlı iki hastanın evlerine giderek ziyaret etti.

http://www.aygazete.com/yerel-haberler/afyonkarahisar-haberleri/ak-parti-milletvekili-adayi-sivaci-isiklar-halkiyla-bir-araya-geldi-13490