economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Gatod, Türofed Yönetimini Ağırladı

Gatod, Türofed Yönetimini Ağırladı
A- A+ A

Güneydoğu Anadolu Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (GATOD), düzenlediği kuruluş yemeğinde Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu’nu ağırladı.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ndeki otelleri ve işletmeleri bir çatı altında toplamayı amaçlayan GATOD’un organize ettiği Divan Gaziantep’teki etkinliğe Turizm eski Bakanı Abdülkadir Ateş, TÜROFED Yönetim Kurulu Başkanı Osman Ayık, Başkan Yardımcıları Ahmet Tok, Yavuz Torunoğulları, Mehmet İşler, Yönetim Kurulu Üyeleri Burhan Sili, Gülçin Güner, Tayyar Zaimoğlu, Halil Özyurt, Murat Toktaş, ÇUKTOB Başkanı Murat Demir, GATOD Başkanı Mete Akcan, GATOD Yönetim Kurulu Üyeleri ve GATOD üyeleri katıldı.

Yemekte bir konuşma gerçekleştiren GATOD Başkanı Mete Akcan, 26 Şubat 2015 tarihinde yaptıkları Genel Kurul ile GATOD yönetimini oluşturduklarını söyledi. 7 kişiden oluşan yönetim kurulu ve 51 üyesi ile Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde faaliyet göstereceklerini belirten Akcan, “TÜROFED Yönetim Kurulu’nu Gaziantep’te ağırlamaktan dolayı çok mutluyuz. Bizleri onurlandırdığınız için teşekkür ederiz” dedi.

AYIK, “TECRÜBELERİ PAYLAŞMAK İSTİYORUZ”

TÜROFED Başkanı Osman Ayık da TÜROFED’i Türkiye’nin federasyonu yapmak için yola çıktıklarını söyleyerek, “Son olarak KATİD ile Karadeniz’deki örgütlenmemizi sağlamıştık. GATOD ile Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde bir birliktelik oluştu. Bu önemli bir konuydu. Doğu Anadolu Bölgesi’nde de örgütlenmemizi sağlayarak tüm ülkeyi kapsayacağız. TÜROFED olarak Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ndeki arkadaşlarımıza her türlü yardıma hazırız. Tecrübelerimizi sizinle paylaşmak istiyoruz. GATOD’un 51 olan üye sayısını öncelikle 100’e sonrasında da 100’ün üzerine taşıması temenni ediyoruz” şeklinde konuştu.

ABDÜLKADİR ATEŞ, “BİRLİKTE KUVVET DOĞAR”

Turizm eski Bakanı Abdülkadir Ateş ise yaptığı konuşmada, “Gaziantepli olarak sizlere hoşgeldiniz diyorum. Turizmcilerimize yeni ışıklar açmanızı diliyorum. Turizm bir aşk işidir. Bu aşkı kalbinde taşıyan insan turizmci olur. Birlikten kuvvet doğar. Bu birlikteliği sağlayan GATOD üyelerine ve yönetimine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

http://www.aygazete.com/yerel-haberler/antalya-haberleri/gatod-turofed-yonetimini-agirladi-30167