economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Mhp'li Milletvekili Adayları Korkuteli'nde Esnafı Ziyaret Etti

Mhp'li Milletvekili Adayları Korkuteli'nde Esnafı Ziyaret Etti
A- A+ A

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Milletvekili adayları Tarkan Akıllı ve Tolga Alıcı, Antalya’nın Korkuteli ilçesini ziyaret etti.

MHP Antalya Milletvekili adayları Tarkan Akıllı ve Tolga Alıcı Korkuteli ziyaretlerinde esnafın sorunlarını dinledi. Halkın vekili olacaklarını ve kapılarının her zaman vatandaşlara açık olacağını söyleyen milletvekili adayları, sorunları çözme noktasında da çalışmalar yapacaklarını söyledi.

Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Gökçe’yi de ziyaret eden milletvekili adayı Tarkan Akıllı, “Halkımızın ilgisi bizleri mutlu etti. Halkımız tek çarenin MHP olduğuna inanıyor. Bizler de onların beklentisini boşa çıkarmayacağız. Halkımızın desteği ve Allah’ın izniyle MHP iktidara yürüyor” ifadelerini kullandı.

Adaylara başarı dileyen Başkan Gökçe ise, “Vakit küskünlük vakti değil. Her oy bizim için çok önemli. Kapı kapı gezerek başarı için adaylarımızla beraber çalışıp, iktidara birlikte koşacağız” dedi.

http://www.aygazete.com/yerel-haberler/antalya-haberleri/mhpli-milletvekili-adaylari-korkutelinde-esnafi-ziyaret-etti-81674