economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

5 Yıldır Aradığı İki Oğlunu Bulanı Ödüllendirecek

5 Yıldır Aradığı İki Oğlunu Bulanı Ödüllendirecek
A- A+ A

Aydın’da 25 Aralık 2009 günü iş için evden çıkan ve bir daha kendilerinden haber alınamayan Kenan ve Sinan Demirhoş kardeşlerin babası Mustafa Demirhoş, 5,5 yıldır tüm vaktini oğullarını bulmak için arıyor. Türkiye’yi karış karış dolaşan baba, oğullarını bulmasına yardımcı olanları ödüllendireceğini açıkladı.

Kenan (35) ve Sinan (27) Demirhoş kardeşler, işlettikleri mandıraya çalışmak için çıktıları 25 Aralık 2009 tarihinden bu yana kayıplara karıştı. 5,5 yıldır kayıp çocuklarına ulaşabilmek için mücadele eden baba Mustafa Demirhoş, "5,5 yıl oldu hala evlatlarımıza kavuşamadık, ailemiz perişan durumda. Büyük oğlum Kenan’ın çocukları büyüdü. Kenan çocuklarına çok düşkündü. Bir gün bile bizde kalmalarını istesem ’rahat uyuyamam’ der, kabul etmezdi. İstanbul’dan Akdeniz Bölgesi’ne kadar aramadığım, başvurmadığım yer kalmadı. Bütün ümitlerimin tükenip her şeyden vazgeçtiğim zamanlar oldu ama bazı çevrelerden yaşadıkları haberlerini aldım yine aramaya başladım. Ne olur gören insanlarımız bize yardımcı olsunlar. Bu acı ne yaşatıyor, ne de öldürüyor. Torunlarım babalarını çok özledi. Ne olur evinize geri dönün veya telefonla sesinizi duyurun" dedi.

BULANA VE BULMAMA YARDIM EDENLERE ÖDÜL VERECEĞİM

Bundan önce ödül haberlerini duyan birçok fırsatçı sahte fidyecilerle karşılaştığını söyleyen acılı baba Mustafa Demirhoş, "Lütfen çocuklarımın yüzünü gören benimle iletişime geçsin. Bu acımızı dindirmemize vesile olan her kimse ona büyük bir ödül vereceğim. İsteyen ismini gizli tutarak bana haber edebilir bana ulaşanların kimlik bilgilerini isterlerse canım pahasına saklayacağım ama yeter ki evlatlarımıza kavuşalım. Daha önce dolandırıcılar bu durumumuzu fırsat bilip kandırmayı denediler ancak hiçbiri amacına ulaşamadı. Çocuklarımızı gören veya bu konuda bilgisi olanların 536 553 26 17 şahsıma ait numaradan ulaşabilirler. Bugüne kadar çok defa dolandırmak isteyenler oldu. Aynı şeyleri yaşamak istemiyoruz. Ailecek zor bir süreçten geçiyoruz. Allah rızası için ne olur gerçek bilgi sahipleri ve gördü tanıkları bize ulaşsın" diye konuştu

http://www.aygazete.com/yerel-haberler/aydın-haberleri/5-yildir-aradigi-iki-oglunu-bulani-odullendirecek-21125
Etiketler: Aydın, Aydın Haberleri