economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Aydınlı Bayanların İşi Kolaylaştı

Aydınlı Bayanların İşi Kolaylaştı
A- A+ A

Aydın’da havaların ısınmasıyla birlikte hafif ve iç ferahlatan içecek arayanlar Çörrek Cafe & Patisserie’de keyifli dakikalar geçirebiliyor.

Efeler İlçesi Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan ve birbirinden leziz ürünleriyle müdavim kitlesini hızla artıran Çörrek Cafe & Patisserie, bu yaz mevsiminde de hafif ve lezzetli alternatifler arayanları baştan çıkaracak ikramlar sunmaya devam ediyor.

Ev mutfağının titizliği ve özeniyle hazırlanan ürünleri gıda mühendisi işletmecilerinin tecrübesiyle sunan Çörrek Cafe & Patisseri, müşterilerinin takdirini toplamaya devam ediyor. Zaman konusunda sıkıntısı olan müşterilerine pasta ve börek konusunda çözüm üretebilen Çörrek Cafe & Patisserie, istenilen saatte adresinize teslimat gerçekleştirebiliyor. Çörrek Cafe & Patisserie, aynı zamanda özel toplantı ve doğum günü kutlamaları için kişiye özel özel yaş pastalar da hazırlayabiliyor.

ÇALIŞAN KADROSUNUN HEPSİ BAYAN

2 yıldır Aydınlı bayanların işini kolaylaştıran Çörrek Cafe & Patisserie’nin tüm çalışanları da bayanlardan oluşuyor. Mekâna gelen müşterilerine de huzur dolu atmosfer sunan firmanın ilerleyen yıllarda şubeleşme hedefi de bulunuyor.

http://www.aygazete.com/yerel-haberler/aydın-haberleri/aydinli-bayanlarin-isi-kolaylasti-56752
Etiketler: Aydın, Aydın Haberleri