economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Başkan Kale, Engellileri Sevindirdi

Başkan Kale, Engellileri Sevindirdi
A- A+ A

İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, engelli ve ihtiyaç sahibi vatandaşların dertlerine derman olmaya devam ediyor.

Sosyal Hizmetler Birimi’ne yapılan müracaatların yanı sıra saha ekiplerinin çalışmaları kapsamında tespit edilen üç engelli vatandaşa tekerlekli sandalye hediye eden Başkan Kale, bazı ihtiyaç sahibi vatandaşların da evlerini ziyaret ederek çeşitli yardımlarda bulundu.

Göreve geldikleri günden bu yana, kısıtlı imkanlara rağmen vatandaşlara her alanda hizmet etme gayretinde olduklarına vurguda bulunan Başkan Kale; “Sosyal belediyeciliğimizin gerekleri doğrultusunda sizlere hizmet etmek benim boynumun borcudur” dedi.

İstiklal, Yazıdere ve Hacı Ali Obası Mahallelerinde ikamet etmekte olan Müşerref Aktı, Mehmet Uçak, Mustafa Tuna, Zübeyde Çelikkurt ve Kore Gazisi İsmail Demirci’yi evlerinde ziyaret ederek tekerlekli sandalye ve çeşitli yardımlarda bulunan Başkan Kale’ye vatandaşlar yoğun gösterip; “Dar zamanımızda bizlere destekte bulundun. Allah senden razı olsun” diyerek teşekkür etti.

Vatandaşların kendisine gösterdiği ilgiden dolayı onur duyduğunu ifade eden Başkan Kale; “Şunu biliniz ki sizlerin yaşadığı her sıkıntı ve sorunu kendi derdim gibi görüp çözme çabasındayım. Bu nedenle Allah bizlere imkan verdiği sürece de her zaman yanınızda olacağız” dedi.

TELEFONUM 24 SAAT SİZLERİN HİZMETİNDE

Ziyaretler esnasında vatandaşların dilek, şikayet, sorun ve önerilerini de dinleyen Başkan Kale; “Sizler bizim gözümüz, kulağımız, bu hayattaki var olma nedenlerimizdensiniz. Sizlere hizmet etmek, bizim insani görevlerimizdir. Yaşadığınız tüm sıkıntı ve sorunlarınızda hiç çekinmeden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bunun için belediyeye kadar gelmenize bile gerek yoktur. Telefonum 24 saat açık ve sizlerin hizmetindedir” şeklinde konuştu.

http://www.aygazete.com/yerel-haberler/aydın-haberleri/baskan-kale-engellileri-sevindirdi-53020
Etiketler: Aydın, Aydın Haberleri