economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Baski İle Ptt Anlaşma İmzaladı

Baski İle Ptt Anlaşma İmzaladı
A- A+ A

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi(BASKİ) ile PTT Başmüdürlüğü arasında yapılan anlaşmayla aboneler su faturalarını PTT iş yerlerine yatırabilecek.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ve PTT Bölge Müdürü Derviş Gökdoğan’ın imzaladığı anlaşmayla; Balıkesir PTT Başmüdürlüğü’ne bağlı 22 PTT Merkezi, 41 Şube ve 8 acente olmak üzere 71 PTT iş yerlerinde online olarak su faturalarını yatırabilecek. BASKİ aboneleri ayrıca yapılan anlaşmayla; Türkiye genelindeki 4 bin 300 iş yerinde de online olarak su faturalarını ödeyebilecek.

BASKİ ile PTT Bölge Müdürlüğü arasında yapılan anlaşmanın detayları hakkında bilgi veren PTT Bölge Müdürü Derviş Gökdoğan, "71 PTT işyeri ve 150 tahsilat noktasında BASKİ aboneleri su faturalarını ödeyebilecek. Bunun yanı sıra Türkiye genelindeki 4 bin 300 noktada su faturalarını online olarak ödeyebilecek” dedi. Vatandaşların kolaylıkla su faturalarını ödeyebilmesi için PTT Bölge Müdürlüğüyle anlaşma yaptıklarını dile getiren Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, "Vatandaşlarımız, yaptığımız anlaşma gereği su faturalarını 150 tahsilat noktasında ücretsiz olarak yapacak. Bu anlaşma vatandaşlarımıza kolaylık sağlayacaktır. Anlaşmanın vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

http://www.aygazete.com/yerel-haberler/balıkesir-haberleri/baski-ile-ptt-anlasma-imzaladi-47873