economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Ak Parti Bayburt Gençlik Kolları Başkanı Kaymak 1 Mayıs İşçi Bayramı'na Katıldı

Ak Parti Bayburt Gençlik Kolları Başkanı Kaymak 1 Mayıs İşçi Bayramı'na Katıldı
A- A+ A

Ak Parti Bayburt Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Kaymak, "1 Mayıs İşçi Bayramı" dolayısıyla Bayburt HAK-İŞ sendikasının organize ettiği 1 Mayıs İşçi Bayramı Programına katılıp, işçilerimizin bayram sevincine ortak oldu.

“Güçlü ve zengin bir toplum hedefimize, işçi-işveren arasındaki uyumu sağlayarak ve emeğe saygı çerçevesinde sürekli üreterek ulaşabiliriz” diyen Başkan Kaymak, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Bugün Bayburt’umuzda temizlik hizmetleri, yol, kaldırım ve çevre düzenleme çalışmaları, oyun alanları, parklar, içme suyu ve alt yapı hizmetlerinde işçilerimizin alın teri ve emekleri vardır."Emeğiyle hayatını kazanan ve alın terini ortaya koyarak üreten, ürettikleriyle ülkemizin iktisadi kalkınmasına büyük katkılar sağlayan işçi ve emekçi kardeşlerimizin sosyal ve ekonomik hayatımıza kattığı değerin bilincindeyiz.

Bayburt Belediyesi dahil tüm kurumlarımızda çalışan personelimizi ayırım gözetmeden memleketimize hizmet eden büyük bir ailenin fertleri olarak görüyoruz. Örnek teşkil edecek bu uyumlu birliktelik sayesinde Bayburt hak ettiği hizmetlerle buluşuyor.

Emeğe saygının yollarını açmak ve özveriyle çalışan emekçilerimizin daha iyi hayat koşullarına kavuşmalarını sağlamak için tüm imkanlarımızı seferber ederek elimizden gelen gayreti göstermek zorundayız.

Güzel bir gelecek için; birliğin ve dayanışmanın en anlamlı günlerinden biri olan 1 Mayıs’ın, tüm çalışanlarımıza, ülkemize ve dünyaya barış, kardeşlik ve mutluluk getirmesini diliyorum.”

http://www.aygazete.com/yerel-haberler/bayburt-haberleri/ak-parti-bayburt-genclik-kollari-baskani-kaymak-1-mayis-isci-bayramina-katildi-92582