economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ve Başbakan Davutoğlu Bitlis'e Gelecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ve Başbakan Davutoğlu Bitlis'e Gelecek
A- A+ A

Bitlis’in Ahlat ilçesinde esnaf ziyaretinde bulunan AK Parti Bitlis milletvekili adayları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mayıs ayı içerisinde, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da cuma günü Bitlis’e geleceğii belirtti.

AK Parti Bitlis Milletvekili adayları Vedat Demiröz, Edip Safter Gaydalı ve Fatih Kadirioğlu, seçim çalışmaları kapsamında Ahlat’ta esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Milletvekili adayları Ahlat’ta çarşı esnafını iş yerlerinde tek tek ziyaret ederek, kendilerini tanıtıp, esnafla bir süre sohbet ederek istek ve önerilerini dinledi. Milletvekili adayları esnaf ziyaretlerinde bol kazanç dileyerek, seçimler için destek ve dua istedi. AK Parti Bitlis Milletvekili adayları ilçede esnaf gezisinin ardından Ahlat Belediyesini ziyaret etti. Ziyarette Ahlat Belediye Başkanı A.Mümtaz Çoban, yapılan ve devam eden projeler hakkında milletvekili adaylarına bilgi aktardı. Çoban, ilçe için önemli olan projelerin faaliyete geçmesi için milletvekili adaylarından destek istedi.

AK Parti Bitlis Milletvekili adayı Fatih Kadirioğlu da, yapmış olduğu konuşmada, çözüm sürecinin önemini vurgulayarak bu sürecin tamamlanması yönünde tüm gayretleri ile çalışacaklarını belirtti.

Kadirioğlu konuşmasının devamında, “Her ne pahasına olursa olsun çözüm sürecini devam ettireceğiz. İnşallah Mayıs ayında yani 8 Mayıs’ta Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ilk kez Bitlis’e gelecek. Başbakanımızın Bitlis’e gelmesini çok önemsiyoruz. Bu ziyaret Bitlis için çok önemli. Ayrıca, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan da Mayıs ayında Bitlis’e gelecek. Hepinizi saygı ile selamlıyorum” dedi.

Esnaf ziyaretlerinde milletvekili adaylarına Ahlat Belediye Başkanı A.Mümtaz Çoban, Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy, AK Parti Bitlis İl Başkanı Nesrullah Tanglay, AK Parti Ahlat İlçe Başkanı Oğuz Atılgan ve partililer eşlik etti.

http://www.aygazete.com/yerel-haberler/bitlis-haberleri/cumhurbaskani-erdogan-ve-basbakan-davutoglu-bitlise-gelecek-17945
Etiketler: Bitlis, Bitlis Haberleri