economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Bolu Belediyesi Regaip Kandili Dolayısıyla Belediye Önünde Lokma Dağıttı

Bolu Belediyesi Regaip Kandili Dolayısıyla Belediye Önünde Lokma Dağıttı
A- A+ A

Bolu Belediyesi tarafından Regaip Kandili dolayısıyla Belediye önünde vatandaşlara lokma ikram edildi.

Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hazırlanan lokmalar kurulan ikram çadırlarında vatandaşlara dağıtıldı. Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu vatandaşlara lokma ikram ederek kandillerini kutladı. Bugünün çok özel olduğunu ifade eden Davarcıoğlu; "İlk olarak bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı. Dünya’da hiçbir devlet yoktur ki çocuklarına bayram armağan etmiş olsun. Biz böyle bir milletin çocuklarıyız. İnşallah çocuklarımızda bu millete vatana ve Devlete bu onuru yaşatacak şekilde yetişirler. Ayrıca bugün Regaip kandili bu vesile ile herkesin kandili kutluyorum. Güzel, huzurlu, mutlu, kardeşlik ve barış içinde bir yaşam diliyorum. Birlikte barış içinde yaşayabileceğimiz bir ülke olmamız temennisiyle tüm İslam aleminin kandilini kutluyorum” dedi.

Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu ayrıca MÜSİAD Bolu Şubesi’nin lokma ikram çadırını ziyaret etti. Davarcıoğlu’na burada lokma ikram edildi. MÜSİAD Hanımlar komisyonu üyeleri bir araya gelen Davarcıoğlu buradaki vatandaşlarında kandilini kutladı.

http://www.aygazete.com/yerel-haberler/bolu-haberleri/bolu-belediyesi-regaip-kandili-dolayisiyla-belediye-onunde-lokma-dagitti-59080
Etiketler: Bolu, Bolu Haberleri