economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Edirne'de 'Kuklalı, Ateşbazlı, Tahtabacaklı' İş Yeri Açılışı

Edirne'de 'Kuklalı, Ateşbazlı, Tahtabacaklı' İş Yeri Açılışı
A- A+ A

Yerli perakendenin öncü şirketlerinden Kim Marketler Zinciri, Edirne’de, kuklalı, ateşbazlı, tahtabacaklı adam gösterileriyle yeni marketinin açılışını renkli görüntülerle gerçekleştirildi.

KİM Grup Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ersan’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen açılışa, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne İl Jandarma Alay Komutanı Albay Kamuran Ersan, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan, kurum müdürleri ve çok sayıda basın mensubu katıldı. Edirne’nin Ayşekadın semtinde bulunan yeni marketin açılış töreninde, kukla, tahtabacaklı adam ve ateşbazın renkli gösterileri katılımcılar tarafından beğeniyle izlendi.

Kim Grup Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ersan, Kim Marketler Grubu’nun Türkiye’nin üç farklı bölgesinde hizmetlerini sürdürdüğünü dile getirerek, "2 bin 400 personelimizle ülke ekonomisine bir nebze olsun katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Edirne’nin Uzunköprü ilçesinde bulunan 2 marketimizin ardından kent merkezinde de yeni bir mağazayı zincirimize eklemenin gururu ve mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin de açılış konuşmasında ülke genelinde açılan yeni iş yerlerinin ve market zincirlerinin ülke ekonomisine büyük katkı sağladığına değinerek, "Bu, ülkemizin güçlülüğünün göstergesidir. Bugün Edirne’de de 35 kişinin çalıştığı adeta bir fabrika kuruluyor. Bu fabrikanın kıymetini bileceğiz. Bu kuruluşun sahibi de sizin kıymetinizi bilecek. Çok sürüm, az kar politikasıyla hem sizleri memnun edecek hem de kendisi memnun olacaktır" ifadelerini kullandı.

Edirne İl Müftüsü Emrullah Üzüm’ün açılış duasının ardından Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, KİM Grup Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ersan ve beraberindeki heyetle birlikte açılış kurdelesini keserek, bir süre mağazayı inceledi.

http://www.aygazete.com/yerel-haberler/edirne-haberleri/edirnede-kuklali-atesbazli-tahtabacakli-is-yeri-acilisi-79428
Etiketler: Edirne, Edirne Haberleri