economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Ak Parti Gençlik Kollarından Kimsesiz Çocuklara Jest!

Ak Parti Gençlik Kollarından Kimsesiz Çocuklara Jest!
A- A+ A

Ak Parti Palandöken Gençlik Kolları ve Güvendik market ile birlikte kimsesiz çocuklara yönelik düzenlendiği eğlence programında gönülleri fethetti.

Yaptığı faaliyetlerle adından her alanda başarıyla söz ettiren Ak Parti Palandöken İlçe Teşkilatına bir yenisini de ilçe genlik kolları ekibi ekledi. Ak Parti Palandöken Gençlik Kolları Başkanı Bahadır Arasoğlu öncülüğünde ve Güvendik Market sponsorluğunda hazırlanan program Erzurum Büyükşehir Belediyesi işletmelerinden CAFE25’de gerçekleşti. Öğlen yemeği ile başlayan eğlence akşam saatlerine kadar devam etti. Çocukların doyasıya eğlendiği programda güvendik marketin renkli maskotu Gubi eğlence kaynağı oldu. Çok sayıda kimsesiz çocuğu katıldığı programda çocuklara isimlerine özel yapılmış anahtarlık ve okuma kitapları Palandöken İlçe Gençlik Kolları Başkanı Bahadır Arasoğlu tarafından hediye edildi.

Gençlik Kolları Başkanı Arasoğlu, sosyal sorumluluk kapsamında gerçekleştirilen bu programın bir başlangıç olduğu, bu tür programların süreklilik kazanacağı ve teşkilatın bu konuda elinden gelen her türlü yardımı yapacağı mesajını verdi.

http://www.aygazete.com/yerel-haberler/erzurum-haberleri/ak-parti-genclik-kollarindan-kimsesiz-cocuklara-jest-32316