economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Ak Parti Gümüşhane Milletvekili Feramuz Üstün, Seçim Gezilerini Sürdürüyor

Ak Parti Gümüşhane Milletvekili Feramuz Üstün, Seçim Gezilerini Sürdürüyor
A- A+ A

AK Parti Gümüşhane Milletvekili Feramuz Üstün seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Ziyaretlerini Kelkit’te sürdüren Üstün, Kelkit Kaymakamlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Adalet Sarayı, Kelkit Belediyesi, İlçe Müftülüğü’nü ziyaret ederek kurum amirleri ve çalışanları ile bir araya gelen Üstün,ziyaretleri esnasında ilçeye yapılan yatırımların istişare ve değerlendirmesini yaptı. Üstün “ İlimize ve ilçelerimize yatırımlarımızı her alanda almaya devam ediyoruz. Nüfus oranına göre Türkiye’de en çok yatırım alan il sıralamasında ilk sıradayız bu sırayı korumaya devam edeceğiz. Bu yatırımlar önümüzdeki dönemde aynı oranla gelmeye devam ettikçe Gümüşhane ve ilçeleri kalkınmaya devam edecek” dedi.

HEDEF OY ORANINDA TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ

Gümüşhane ve ilçelerinde kaba inşaatın bittiğini, ince işçilikle marka kent haline getireceklerini belirten Üstün, “ Biz 2011 seçimlerinde aldığımız oy oranına göre üç milletvekili birden çıkarabiliyorduk. Yerel seçimlerde Türkiye dördüncüsü olduk. Cumhurbaşkanlığı seçiminde Türkiye üçüncü olduk. Şimdi hedefimiz Türkiye birinciliği. Genel Başkanımız ve Başbakanımız Porf. Dr. Ahmet Davutoğlu’na verdiğimiz sözü tutabilmek için mahalle, köy belde ilçe demeden çalınmadık kapı bırakmıyoruz. Şuan yapılan anketlerde yüksek oy oranımızla Türkiye genelinde ilk sıralardayız. İnşallah bu yarışı sonuna kadar önde götürerek, hedefimiz olan birinciliği birlik ve beraberlikle elde edeceğiz” diye konuştu.

http://www.aygazete.com/yerel-haberler/gümüşhane-haberleri/ak-parti-gumushane-milletvekili-feramuz-ustun-secim-gezilerini-surduruyor-41977