economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Forum Gaziantep Koçtaş'la Çiçek Açıyor

Forum Gaziantep Koçtaş'la Çiçek Açıyor
A- A+ A

Forum Gaziantep, Anneler Günü’ne özel düzenleyeceği etkinlikle çiçek açacak, anneler çiçek dikimi ile ilgili özel eğitimler alacak.

Forum Gaziantep, KOÇTAŞ ile birlikte anneler gününe özel 9-10 Mayıs tarihlerinde çiçek dikim atölyesi düzenliyor, ücretsiz dağıtılacak rengarenk çiçeklerin yanı sıra uzmanlar tarafından verilecek eğitimle anneler çiçeklerin dilinden daha iyi anlayacak.

Gaziantep’in gözde alışveriş ve yaşam merkezi Forum Gaziantep, ev sahipliği yaptığı keyifli etkinliklerine 9 ve 10 Mayıs tarihlerinde gün boyu devam edecek olan Anneler Günü’ne özel çiçek dikim atölyesi ile devam ediyor.

“Çocuklar için daha güzel bir dünya” sloganıyla yola çıkan Forum Gaziantep, Koçtaş’la birlikte gerçekleştirilecek etkinlikte, yüzlerce fidan ve çiçeği toprakla buluşturacak ve rengarenk mis kokulu çiçekler ile annelerin elinde eşsiz görüntülere sahne olacak.

Koçtaş Yapı Market’in katkılarıyla, Ziraat mühendislerinin denetiminde, Gaziantepli kadınların ve Forum Gaziantep ziyaretçilerinin anneler günü özel bir etkinlikle çiçek gibi kutlanacak.

Etkinliğine katılan ziyaretçilere, etkinlik sonunda Forum Gaziantep Kadınlar Kulübü tarafından hazırlanan sertifikalar takdim edilecek ve sertifikalarını alan kadınlar, saksılara ektikleri fidan ve çiçekleri 1 yıl sonra doğayla buluşturacak.

http://www.aygazete.com/yerel-haberler/gaziantep-haberleri/forum-gaziantep-koctasla-cicek-aciyor-81917