economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Başkan Aydın, Çocuklarla Birlikte Eğlendi

Başkan Aydın, Çocuklarla Birlikte Eğlendi
A- A+ A

Eyüp Sultan Ortaokulu’ndaki şenliğe katılan Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın, çocuklarla birlikte oyunlar oynayıp kaydıraktan kaydı ve çalışma stresinden uzaklaşarak neşeli, bir o kadar da keyifli dakikalar geçirdi.

Eyüp Belediyesi’nin, minik öğrencilerin bütün yılın stresinden uzaklaşarak keyifli dakikalar geçirebilmeleri için düzenlediği geleneksel hale gelen okul şenlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Her gün en az bir okulda düzenlenen ve öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği şenliklere Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın da zaman buldukça katılıyor. Yaptığı özel projelerle çocuklara ve gençlere verdiği önemle dikkat çeken Aydın, yoğun iş temposundan fırsat buldukça şenliklere katılarak çocuklarla bir araya geliyor.

Son olarak Eyüp Sultan Ortaokulu’nda düzenlenen okul şenliğine katılan Aydın, burada çocuklara hitaben kısa bir konuşma yaptı. Eğitime, çocuklara ve gençlere verdiği öneme değinen Başkan Aydın, önümüzdeki günlerde yapacakları etkinlikleri de anlattı.

Çocuklarla birlikte oyunlar oynayıp kaydıraktan kayan Aydın, kelimenin tam anlamıyla çocukluk yıllarına döndü. Çocuklar, birlikte neşeli ve keyifli dakikalar geçirdikleri Aydın’la bol bol fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

http://www.aygazete.com/yerel-haberler/istanbul-haberleri/baskan-aydin-cocuklarla-birlikte-eglendi-38049