economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Chp Kastamonu Milletvekili Adayı Caner Yenidünya Tosya'da Seçmenlerle Buluştu

Chp Kastamonu Milletvekili Adayı Caner Yenidünya Tosya'da Seçmenlerle Buluştu
A- A+ A

Cumhuriyet Halk Partisi Kastamonu Milletvekili Adayı Prof. Dr. Ahmet Caner Yenidünya haftanın ilk gününde Tosya’yı ziyaret etti.

CHP Kastamonu Milletvekili Adayı Prof. Dr. Ahmet Caner Yenidünya seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bir yandan esnaf ziyaretlerini sürdüren Prof. Dr. Yenidünya bir yandan da vatandaşların sorunlarını dinleyerek CHP’nin politikaları ile ilgili bilgi verdi.

Saat 10:00’da Tosya’ya gelen ve halkın yoğun ilgisi ile karşılaşan CHP Kastamonu Milletvekili Adayı Prof. Dr. Ahmet Caner Yenidünya, Kastamonu’ya ve ilçelerine hizmet etmek için yola çıktıklarını belirterek, görev nasip olduğunda Kastamonu’ya güzel hizmetler yapma arzusu içerisinde olduğunu kaydetti. Pazar Yeri esnaflarını ve alış veriş yapan vatandaşları ziyaret eden CHP Kastamonu Milletvekili Adayı Prof. Dr. Ahmet Caner Yenidünya, pazarcı esnafının sorunlarını dinledi. Tüm pazarı gezerek esnafla vatandaşla tek tek tokalaşan Prof. Dr. Ahmet Caner Yenidünya, kendisine gösterilen ilgiden memnun olurken, esnaf ve pazar için gelen vatandaşlar ise bir adayı karşılarında görmenin memnuniyetini yaşadı.

Prof. Dr. Ahmet Caner Yenidünya’ya ziyaretlerinde CHP İl Başkanı Muzaffer Bıyıklı, İlçe başkanı Mustafa Söylemez ve partililer eşlik etti.

http://www.aygazete.com/yerel-haberler/kastamonu-haberleri/chp-kastamonu-milletvekili-adayi-caner-yenidunya-tosyada-secmenlerle-bulustu-82276