economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Emniyet Müdürü Yoldan, Vali Günaydın'ı Ziyaret Etti

Emniyet Müdürü Yoldan, Vali Günaydın'ı Ziyaret Etti
A- A+ A

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 170’inci yılı kutlama haftası etkinlikleri kapsamında Kastamonu Emniyet Müdürü Mustafa Yoldan, Polis Meslek Yüksekokul Müdürü Suat Çam ile birlikte Vali Şehmus Günaydın’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette, Türk Polis Teşkilatının 170’inci yılının bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada milletin huzur ve güveni için çalışacağını belirten Vali Günaydın, şunları söyledi: “Büyük başarılara imza atan teşkilatımızı tebrik ediyorum. Başarılı çalışmalarının devamını diliyorum. Halkımızın huzur ve güveni çok önemlidir. Bu konuda emniyet ve jandarma teşkilatımız her zaman görevlerini kararlılıkla devam ettirmektedir. Görevinin başında fedakarca çalışan bütün emniyet güçlerine teşekkür ediyorum. Görevi başında hayatını kaybetmiş şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimizi ise minnetle anıyorum. Beraber çalıştığımız ve ülkemizdeki bütün polislere gelecekte aileleriyle birlikte huzurlu gelecek diliyorum” dedi.

Emniyet Müdürü Yoldan ise, Kastamonu’da yürütülen çalışmalar hakkında ve Türk Polis Teşkilatı’nın tarihçesi hakkında Vali Günaydın’a bilgiler verdi.

http://www.aygazete.com/yerel-haberler/kastamonu-haberleri/emniyet-muduru-yoldan-vali-gunaydini-ziyaret-etti-30894