economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Prof. Dr. Yenidünya, İlçeleri Ziyaret Etti

Prof. Dr. Yenidünya, İlçeleri Ziyaret Etti
A- A+ A

CHP Kastamonu Milletvekili Adayı Prof. Dr. Ahmet Caner Yenidünya, Azdavay ve Pınarbaşı ilçelerini ziyaret ederek, 7 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde destek istedi.

7 Haziran’da yapılması planlanan genel seçimler kapsamında çalışmalarını hızlandıran Prof. Dr. Ahmet Caner Yenidünya, bu kapsamda hafta sonu Azdavay ve Pınarbaşı ilçelerini ziyaret etti.

İlk olarak Azdavay ilçesini ziyaret eden Prof. Dr. Ahmet Caner Yenidünya, CHP Azdavay İlçe Başkanı Murat Karaburuk’un amcası İdris Karaburuk’un cenaze törenine katıldı. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesine de başsağlığı dileyen Prof. Dr. Yenidünya, cenazenin ardından İdris Karaburuk’un ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Daha sonra CHP Azdavay İlçe Başkanı Murat Karaburuk ve yönetim kurulunu ziyaret eden Prof. Dr. Yenidünya, partililerle bir araya gelerek genel seçimler öncesinde birlik ve beraberlik mesajı verdi. Yönetim kurulu üyelerine çalışmaları ve yapacakları projeler hakkında bilgiler veren CHP Kastamonu Milletvekili Adayı Prof. Dr. Ahmet Caner Yenidünya, makamların, mevkilerin ve koltukların geçici olduğunu söyledi.

Kendisi için milletvekili olmasının veya olmamasının bir önemi olmadığını ifade eden Prof. Dr. Yenidünya, “Her mevkinin her makamın bir süresi vardır. Gün olur her şey gelir geçer. Önemli olan insanların yüreğine dokunmaktır. Ben vatandaşlarımın gönüllerine girmek istiyorum. Onların derdini dert, sevincini sevinç edinmek istiyorum. Milletvekili olmak ya da olmamak önemli değil. Önemli olan samimi duygular içerisinde yapmacıklıktan uzak halka en iyi şekilde hizmet etmektir. Kastamonu’nun haklarını yeri geldiği yerde en iyi şekilde savunmaktır. Kastamonu’nun sorunlarını en iyi şekilde tespit ederek çözüm önerilerini ortaya koymaktır. Bizim amacımız budur. Popülist söylemlerle vatandaşlarımın gözünü boyayarak oy avcılığı yapma niyetinde değilim. Gerçek manada vatandaşlarımın gönlünde yer edinebilirsem benim için en büyük kazanım olacaktır. Bunun için bıkmadan usanmadan çok çalışacağız” dedi.

CHP Azdavay İlçe Teşkilatının ardından CHP Pınarbaşı İlçe Başkanı Kemal Somuncu ve partilileri ziyaret eden Prof. Dr. Caner Yenidünya, Pınarbaşı ilçesine turizm açısından önemli projeler hazırladıklarını belirterek, ilerleyen günler içerisinde yapacakları halk oturumları ile projelerini daha detaylı açıklayacaklarını belirtti.

http://www.aygazete.com/yerel-haberler/kastamonu-haberleri/prof-dr-yenidunya-ilceleri-ziyaret-etti-67423