economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Şehir Kimliği Çalıştayı Yapılacak

Şehir Kimliği Çalıştayı Yapılacak
A- A+ A

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Kastamonu Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen Kastamonu Şehir Kimliği Çalıştayı, 10 Nisan Cuma günü saat 14.00’da Kuzeykent Grand Moni Gümüş Salonunda gerçekleştirilecek.

Geçtiğimiz günlerde yoğun bir katılımla tanıtım toplantısı yapılan Kastamonu Şehir Kimliği Çalıştayı, Kastamonu’nun tarihi ve kültürel birikimlerinin yanı sıra, bir bütün halinde gelecek vizyonu projeksiyonu ve hedeflerine ilişkin olarak yapılması gerekli çalışmalar ele alınacak.

Kastamonu Şehir Kimliği Çalıştayı’na Çevre ve Şehircilik Bakanlığı uzmanları, kamu kurum ve kuruluşları, meslek odaları, sivil toplum örgütleri ve özel sektörün temsilcileri, akademisyenler ve gönüllü vatandaşlar gibi çok çeşitli kesimlerden ilgililerin katılmaları planlanıyor.

Kastamonu’nun bugünü ve geleceği açısından da oldukça önemli olan ve “Bu şehir sensin hemşehrim, gelecek vizyonumuzu birlikte belirleyelim” sloganı ile gerçekleştirilecek Şehir Kimliği Çalıştayı’nda, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı uzmanları gözetiminde, isimleri önceden tespit edilen katılımcıların şehrin dünü, bugünü ve geleceğine dair düşünce ve görüşleri kayıt altına alınarak daha sonra rapor haline getirilecek.

http://www.aygazete.com/yerel-haberler/kastamonu-haberleri/sehir-kimligi-calistayi-yapilacak-46985