economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

2 Adet Damperli Kamyon Ve 1 Adet Çöp Transfer Semitreyler Aracı Hayırlı Olsun!

2 Adet Damperli Kamyon Ve 1 Adet Çöp Transfer Semitreyler Aracı Hayırlı Olsun!
A- A+ A

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, günden güne büyüyen ve gelişen Melikgazi İlçesinde daha etkin, verimli ve seri hizmet sunabilmek amacı ile araç parkını her geçen gün yeni alınan araçlarla genişlettiklerini bildirdi.

İlçesinin her geçen gün büyüdüğünü ve semtler arasında mesafenin de arttığını bundan dolayı araç parkına sürekli yeni araçlar satın alarak genişletip, hizmeti vatandaşlara bizzat bire bir sunduklarını ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, yeni alınacak araçlar ile hizmetlerin daha etkin, verimli ve kısa sürede gerçekleştirileceğini belirtti.

2 adet damperli kamyon ve 1 adet çöp transfer semitreyler aracının çevre temizlik vergileri ile alındığını vurgulayan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç yeni alanın araçlar ile ilgili olarak şunları söyledi;

“Melikgazi İlçesinin yerleşim alanı büyümekte ve bu fiziki olarak büyümekte ve nüfusu da artmaktadır. Dolayısı ile her hizmet verilen alan ile birey sayısı da artmaktadır. İlçe sınırları içerisinde 81 mahallemiz bulunmaktadır. Geniş bir alanda daha etkin ve verimli bir hizmet için teknolojinin her türlü yeniliklerini ve araçlarını kullanıyoruz. Daha kısa sürede daha çok alan da temizlik çalışması yapabilmek hem zaman hem yakıttan tasarruf sağlamak adına son teknoloji ile donatılmış olan yürüyen taban sistemli 80 m3’lük 1 adet Çöp Transfer semitreyler ile 2 adet çok amaçlı kullanılabilen damperli Kamyonun alınarak,araç parkının daha da büyüdüğünü kaydetti.

Daha etkin hizmet…

Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, çevre temizlik vergileri ile alınan araçların Melikgazinin Referans hizmetlerinde verimliliğini artıracağını sözlerine ekledi.

http://www.aygazete.com/yerel-haberler/kayseri-haberleri/2-adet-damperli-kamyon-ve-1-adet-cop-transfer-semitreyler-araci-hayirli-olsun-40022