economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Başkan Baran Projeleri Yerinde İnceledi

Başkan Baran Projeleri Yerinde İnceledi
A- A+ A

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Çamlı Park, Çamlıtepe Kapalı Yüzme Havuzu ve Yeniyalı Kapalı Pazar Alanını inceledi.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, ‘daha yeşil bir Körfez için’ yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Baran, yetkililerle görüşerek çalışmalar hakkında çeşitli bilgiler aldı.

23 araçlık otopark, bay- bayan hamam, sauna, masaj odaları, dinlenme odaları, şok duşları, soyunma odaları ve duş kabinleriyle tam anlamıyla modern bir yapı olacak olan Körfez Olimpik Yüzme Havuzunda çalışmalar son aşamaya geldi. Konuyla ilgili konuşan Başkan Baran, “Halkımızın hizmetine açacağımız bu tesisimiz tam anlamıyla ilçemize yakışır bir yapı oldu. Gece gündüz demeden çalışan ekiplerimizi kutluyorum. Ufak tefek rötuşlar kaldı. İnşallah onları da hallederek kısa bir süre içerisinde Çamlıtepe Kapalı Yüzme Havuzumuzu halkımızın kullanımına açacağız. Körfezli hemşerilerimize en iyi biçimde hizmet etmek için yapacağımız çalışmaların yerlerini bizzat inceliyoruz. Körfez için ne yapsak azdır. Bu nedenle çalışmalarımıza hız katarak belediye ekiplerimizce çalışıyoruz. 2015 yılı itibariyle Körfezimiz farklı bir yapılanma ve çalışma alanı haline gelecek. İlçemizde asfaltlanmamış yolumuz kalmayacak. Ekiplerimiz gece gündüz demeden ilçemizin sokaklarında asfalt serim çalışması gerçekleştiriyor, dört koldan halkımıza hizmet ediyoruz” dedi.

http://www.aygazete.com/yerel-haberler/kocaeli-haberleri/baskan-baran-projeleri-yerinde-inceledi-95808