economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Turgut: "Silifke İçin Doğru Bildiğimiz Yoldan Şaşmayacağız"

Turgut: "Silifke İçin Doğru Bildiğimiz Yoldan Şaşmayacağız"
A- A+ A

Silifke Belediye Meclisi, Mayıs ayı olağan meclis toplantısını gerçekleştirdi. Meclis, 8 maddelik toplantı gündemini görüşerek karara bağlarken Silifke Belediye Başkanı Mustafa Turgut, “Silifke için doğru bildiğimiz yoldan şaşmayacağız” dedi.

Belediyenin Mayıs ayı meclisi bir önceki toplantıya ait olan 6 Nisan 2015 tarihli tutanakların, okunup oylanması ile başladı.

Mayıs ayı olağan meclis toplantısının dilek ve temenniler bölümünde, söz alan Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, meclis üyelerine vermiş oldukları kararlardan dolayı teşekkür etti. Turgut, “Silifke için doğru bildiğimiz yoldan şaşmayacağız. Silifke Belediye Meclisi hiçbir zaman siyasi meclis değil, Belediye meclisidir. Silifke’nin sorunlarının ve hizmetlerinin masaya yatırıldığı bir meclistir. Bende Silifke’nin Belediye Başkanı olarak bu meclisi yönetiyorum. El birliğiyle ilçemizi kalkındırmanın ve geliştirmenin çözüm yollarını arayacağız. Bugüne kadar başarılı çalışmalara imza atan belediyemiz, bugünden sonrada en iyi hizmetleri gerçekleştirmeye devam edecektir. Meclis üyelerimize vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

http://www.aygazete.com/yerel-haberler/mersin-haberleri/turgut-silifke-icin-dogru-bildigimiz-yoldan-sasmayacagiz-55662
Etiketler: Mersin, Mersin Haberleri