economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Ak Parti Trabzon Milletvekili Adayı Günnar, Akçaabat'ı Arşınladı

Ak Parti Trabzon Milletvekili Adayı Günnar, Akçaabat'ı Arşınladı
A- A+ A

AK Parti Trabzon Milletvekili adayı Dr. Adnan Günnar yoğun bir hafta sonu geçirdi. Günnar, yayla şenliklerinde horon halkasına girerek yayladan horonlu mesaj verdi. AK Parti’den önce vatandaşın yok sayıldığını savunan Günnar, Türkiye’nin milletten alınan güçle şaha kalktığını söyledi.

AK Parti Trabzon Milletvekili adayı Dr. Adnan Günnar, hafta sonu, yağmur, yağış dinlemeden programlarını sürdürerek, vatandaşlarla bir araya geliyor. Pazar günü yoğun bir program geçiren Günnar, Akçaabat ilçesinde AK Parti kadın kolları üyeleri ile bir araya geldi, ardından Akpınar Mahallesinde vatandaşlarla buluştu. Derecik ve Dörtyol yaylalarında Hıdırellez etkinliğine de katılan Günnar, akşam programları kapsamında da aynı ilçenin Uçarsu ve Çukurca mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Günnar, geçmiş dönemlerde milletin adeta yok sayıldığını ifade ederek, “13 sene öncesine kadar bu millet ne etti de millete hizmet edilmedi. Ama milletimiz bunlara ‘Artık yeter’ dedi ve Ben benden olana sahip çıkarım’ diyerek, AK Parti’ye büyük bir sevgi seli gösterdi. AK Parti’ye gönül vermiş insanlarımızın neler çektiklerini biz iyi biliriz. Bizler, bu gönüldaşlarımızın duygu, düşünce ve görüşleri doğrultusunda hareket ettiğimiz için Türkiye siyasetinde yüzde 35’le başlayan destek bugünlerde yüzde 52’ye çıktı. Milletimiz şimdi de güçlü bir şekilde AK Parti’ye desteğini vererek, ‘Yeni Türkiye’ye daha da güç verecek, yeni ufuklara yelken açacağız” dedi.

“TÜRKİYE’NİN GELECEĞİ İÇİN DAHA DA GÜÇLENECEĞİZ”

Günnar, “Biz, her zaman milletimizin yanında olduk. Türkiye nerelerden nerelere geldi. Geçmişi hafızamızda bir canlandıralım. Türkiye, her konuda büyük atılımlara imza attı. Türkiye, daha önce bunları gerçekleştiremiyordu. AK Parti milletimize hizmet etme sevdasından hiç vazgeçmedi, vazgeçmeyecek. Çoluk çocuğumuzun, Türkiye’nin geleceği için daha da güçleneceğiz. Biz hedefimizi 6-0 olarak belirledik. Takdir Allah’ındır. Bizim Trabzon’dan yüksek oyla çıkmamız lazım. Türkiye’nin geleceği ve Yeni Türkiye için, kapı kapı dolaşarak ulaşmadığımız hiçbir yer bırakmamalıyız. Kapı kapı gezerek, tüm vatandaşlarımızın gönlünü kazanmak için var gücümüzle çalışacağız. Bir kardeşiniz olarak, bu seçimde Akçaabat’tan yüksek bir oy alarak, Trabzon’da bir rekor daha kırmak için desteğinizi bekliyoruz. İmzamızı Trabzon olarak Türkiye’ye atacağız” diye konuştu.

http://www.aygazete.com/yerel-haberler/trabzon-haberleri/ak-parti-trabzon-milletvekili-adayi-gunnar-akcaabati-arsinladi-56112