economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Ak Parti Trabzon Milletvekili Adayı Günnar, Tezgaha Geçti Pide Pişirdi

Ak Parti Trabzon Milletvekili Adayı Günnar, Tezgaha Geçti Pide Pişirdi
A- A+ A

AK Parti Trabzon Milletvekili adayı Dr. Adnan Günnar, seçim çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. Günnar, Akçaabat ilçesinde seçim ziyareti sırasında uğradığı pide salonunda tezgaha geçti ve "Biz bu işin mutfağını da iyi biliriz" diyerek pide pişirdi.

AK Parti Trabzon Milletvekili adayı Dr. Adnan Günnar, seçim çalışmaları kapsamında Akçabaat’ta esnaf ziyareti yaptı. Günnar, ziyaretler sırasında uğradığı pide salonunda hamur tezgahının başına geçerek pide pişirdi. Günnar, siyasetin mutfağında yetiştiği için mutfağı çok iyi bildiğini ve elinden her işin gelebileceğini ifade etti.

Günnar, AK Parti’nin Trabzon’daki seçim sloganının ’Horon Başlıyor’ olduğunu belirterek, “Trabzon’da horon halkamız her geçen gün büyüyor. Horon başladı ve herkesi bu horon halkasına davet ediyoruz. Halkamız daha da büyümelidir. Türkiye’de son 13 yıldır kalkınma alanında yapılan hamleler ortada. Bizler vatandaşımız için gece günü koşmaya hazırız. Milletimizle beraber demir işler gibi Yeni Türkiye’yi şekillendireceğiz. Biz buraya sizler için ve hizmet için geliyoruz. Hükümetimiz inşa ettiği hiçbir işi yarım bırakmadı. Şantiyelerimizde işlerimiz aksamadan sürüyor. Trabzon’un her yeri adeta şantiye oldu” dedi.

Seçmenin AK Parti’ye olan ilgi ve güvenlerinin arttığını ve istikrarı bozmak istemeyeceklerini ifade eden Günnar, AK Parti’nin yıllardır oylarını artıran bir parti olduğunu, bu seçimde de AK Parti’nin Trabzon’dan 6 milletvekili çıkarabileceğini söyledi.

Günnar, esnaf ziyaretinin ardından ilçenin Özakdamar ve Akdamar mahallelerini ziyaretinde vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti, destek ve dua istedi.

http://www.aygazete.com/yerel-haberler/trabzon-haberleri/ak-parti-trabzon-milletvekili-adayi-gunnar-tezgaha-gecti-pide-pisirdi-20391