economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Yomraspor Yönetimi'nden Başkan Gümrükçüoğlu'na Ziyaret

Yomraspor Yönetimi'nden Başkan Gümrükçüoğlu'na Ziyaret
A- A+ A

Yomraspor Kulübü Başkanı Şemsettin Özcan, beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Ziyarette Yomraspor’un 12 yıl aradan sonra 3. Lig’e yükselmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Gümrükçüoğlu, spor kulüplerinin ana görevinin gençlerin spor yapmasına katkı sağlamak olduğunu ifade ederken, “Yomraspor’umuzun önce 3. Lig’de kalıcı olmasını, sonrada daha üst liglere yükselmesini temenni ediyoruz. Yomraspor’un ilerleyen dönemlerde Yomra’mızın, Trabzon’umuzun gençlerine çok daha yoğun şekilde spor yapma imkânı sağlayacağını düşünüyorum. 3.Lig’e yükselen Yomraspor camiasını, siz değerli yöneticilerimizi, teknik heyeti ve futbolcularımızı bir kez daha tebrik ediyorum” diye konuştu.

Kulüp Başkanı Şemsettin Özcan ise ziyarette, gerçekleştirdikleri çalışmalar ve projeleri hakkında Başkan Gümrükçüoğlu’na detaylı bilgi verdi. Özcan, Başkan Gümrükçüoğlu’na Yomraspor atkısı ve şilt hediye etti.

http://www.aygazete.com/yerel-haberler/trabzon-haberleri/yomraspor-yonetiminden-baskan-gumrukcuogluna-ziyaret-60857