economy$ USD 3,7870
economy€ EURO 4,0450
economy£ GBP 4,6840
economyGR ALTIN 149,9200
Son Dakika

Akın Kaymak Kilimli Ve Çatalağzı'nda Oy İstedi

Akın Kaymak Kilimli Ve Çatalağzı'nda Oy İstedi
A- A+ A

AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Akın Kaymak, Kilimli ilçesi ve Çatalağzı beldesinde vatandaşları ziyaret etti.

Beraberindeki partililer ile ilk olarak Kilimli ilçesini ziyaret eden Akın Kaymak’a vatandaşlar yakın ilgi gösterdi. Kendisini selamlayan vatandaşlar ile tek tek tokalaşan Akın Kaymak seçimler için destek istedi.

Daha sonra Çatalağzı Beldesi’ne giden Akın Kaymak burada da vatandaşlar ile sohbet etti. Bölgenin sıkıntılarını anlatan vatandaşlar Akın Kaymak’tan yardım sözü aldı. Kahvede oturan vatandaşlar ile de konuşan Akın Kaymak esnaf ile sohbet etmeyi ihmal etmedi.

Kozlu doğumlu olan Akın Kaymak, ilk, orta ve lise öğrenimini Kozlu’da tamamladığını, daha sonra Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun olduğunu ve 1990 yılında iş hayatına atıldığını söyledi. Etibank, Emlak Bankası ve Ziraat Bankası’nda müfettişlik, teftiş kurulu ve dair başkanlığı görevlerinde bulunan Kaymak, TMSF’nin el koyduğu Uzan Grubu’na bağlı 236 şirketi denetleyen 40 kişilik ekibin başında yer aldığını anlattı. Orman Bakanlığı’na müfettiş olarak tayin olan Kaymak, kısa bir süre sonra İstanbul BB. Başkanı Kadir Topbaş tarafından kendi ekibine dahil edildiğini, yaklaşık 7 yıldır İstanbul BB.’de müfettişlik ve danışmanlık görevinde bulunduğunu söyledi. Kaymak, Maltepe Belediyesi’nde de bir süre belediye başkan yardımcılığı görevinde bulundu.

http://www.aygazete.com/yerel-haberler/zonguldak-haberleri/akin-kaymak-kilimli-ve-catalagzinda-oy-istedi-35319